Oficiální marketingový zástupce Fotbalové asociace České republiky

STESSTESSTESSTESSTES

Vstupenky na kvalifikační zápasy v Německu a s Áźerbájdžánem

Už za měsíc čeká českou reprezentaci další kvalifikační dvojzápas. A bylo by fajn, kdyby Jarolímovu týmu fanoušci pomohli přímo v hledišti stadionů v Hamburku a Ostravě-Vítkovicích.

V Hamburku proti Německu nastoupí české národní mužstvo v sobotu 8. října 2016 ve 20:45. Vstupenky, včetně možnosti volby dopravy, jsou v prodeji na www.vstupenkyfotbal.cz. Pokud zvolíte dopravu vlastní, vstupenku koupíte za 700,- korun. Cena vstupenky i s dopravou tam a zpět je 2990,- korun.

V úterý 11. října přivítá Česko Ázerbájdžán v Ostravě-Vítkovicích, výkop zápasu je také ve 20:45. Vstupenky budou v prodeji od 19. 9. od 8:00 hodin na www.vstupenkyfotbal.cz ve třech cenových kategoriích 600, 400 a 200 korun.

Že si česká reprezentace podpory fanoušků považuje a je pro ni při utkání velmi důležitá, zdůraznil při posledních dvou utkáních s Arménií a Severním Irskem trenér Karel Jarolím: "Bylo by příjemnější, kdyby byl plný stadion. Možná, že je hodně takových fanoušků, kteří čekají, jak se nám bude dařit a pak na stadion přijdou nebo ne. Ale my bychom je potřebovali teď," řekl Jarolím po zápase se Severním Irskem, při kterém nebyla návštěva taková, jakou si přál. A před dalšími dvěma kvalifikačními zápasy zopakoval to, co už říkal před svou reprezentační trenérskou premiérou: "Byli bychom rádi, kdyby nás fanoušci přišli podpořit na stadion. Pomohli by nám. Když jsou v hledišti fanoušci, kteří nám drží palce a fandí, tak je to pro každé mužstvo velká pomoc. Já mohu slíbit, že uděláme všechno pro to, abychom zápasy zvládli."