Oficiální marketingový zástupce Fotbalové asociace České republiky

STESSTESSTESSTESSTES

HET liga

V soutěži je zastoupeno 16 týmů z Čech, Moravy a Slezska, které hrají dvoukolovým systémem každý s každým. Během soutěžního ročníku je odehráno 30 ligových kol po osmi zápasech.

HET liga vertikal.jpg

Společnost STES je exkluzivním vlastníkem TV práv soutěže a části reklamních práv (na každém stadionu určitý počet reklamních panelů). STES prostřednictvím smlouvy s Pragosport a.s. garantuje 58 přímých přenosů na kanálech České televize za sezonu, tedy minimálně 2 za každé kolo. V současnosti ovšem z každého kola čeští diváci mohou vidět 3 - 4 přímé přenosy, a to na kanálech České televize a O2 Sport. Novinkou od sezony 2015/2016 je, že první volba náleží placené TV stanici O2 Sport.

HET liga díky své pravidelnosti a TV pokrytí je ideálním nástrojem pro prezentaci obchodních partnerů, kdy díky určité variabilitě je možno vytvořit smysluplnou nabídku reklamních možností od relativně nízkých nákladů a k tomu ekvivalentní prezentaci až po celoplošnou masivní prezentaci.

Prezentaci je možno rozdělit podle způsobu medializace, tedy reklama prováděná přímo na stadionech, nebo v médiích, resp. TV, rozhlasu, internetu a tisku. Generálním partnerem nejvyšší fotbalové soutěže HET ligy je společnost HET.

Generální partner: Hlavní partner: Oficiální automobilový partner:  Oficiální sázkový partner:
HET_nove logo CMYK.jpg
Gambrinus AAA Auto Tipsport
Mediální partneři:
Ceska_televize.jpg dnes_mafra.jpg logo_radiozurnal_web.jpg logo_sport_nove.jpg
logo-o2-sport.jpg idnes_mafra.jpg radio_impuls.jpg iSport.jpg