Oficiální marketingový zástupce Fotbalové asociace České republiky

STESSTESSTESSTESSTES

Zaměstnanci STES, a.s.

Jméno Pozice E-mail
Ing. Martin Malík
Generální ředitel  malik@stes.cz
Bc. Barbora Matyášová
Asistentka generálního ředitele
matyasova@stes.cz
Ing. Libor Kabelka
Finanční ředitel
kabelka@fotbal.cz
Mgr. Tomáš Pata
Ředitel oddělení reprezentace
pata@stes.cz
Mgr. Václav Kudrna
Ředitel oddělení partnerských projektů FAČR/STES
kudrna@stes.cz
Mgr. Pavel Pillár
Tiskový mluvčí reprezentace
pillar@stes.cz
Libor Zajíček
Ředitel obchodního oddělení
zajicek@publicfootball.cz
Mag Philipp Scherf LL M Oddělení mezinárodních vztahů
scherf@stes.cz
Pavel Mašek  Oddělení reprezentace  masek@stes.cz 
Jan Havelka
Oddělení mládežníckých reprezentací
havelka@stes.cz
Nikol Müllerová Ticketing manažer mullerova@stes.cz
Ing. Markéta Sojková
Manažer hospitality a zahraničních zájezdů
sojkova@stes.cz
Mgr. Jakub Šenkárčin
Oddělení profesionálních soutěží
senkarcin@stes.cz
Bc. Klára Macková
Oddělení profesionálních soutěží
mackova@stes.cz
Radek Sobotka
Referent oddělení profesionálních soutěží  sobotka@stes.cz
Bc. Dagmar Kaláčová Finanční oddělení, hlavní účetní kalacova@stes.cz
Martina Dobešová Finanční oddělení, účetní dobesova@stes.cz
Pavla Žižková Finanční oddělení, účetní
zizkova@stes.cz
 Mgr. Kristýna Pauly
Data Protection Leader
 k.pauly@fotbal.cz