Oficiální marketingový zástupce Fotbalové asociace České republiky

STESSTESSTESSTESSTES

Reprezentace

Česká fotbalová reprezentace je vrcholným produktem českého fotbalu. Pro partnery je ideálním propagačním nástrojem s širokým záběrem.

FAČR reprezentacePartnerství je možné uzavřít na několika různých úrovních, tj. Generální partner, kterým je v současné době společnost T-Mobile. Oficiálními partnery jsou společnosti Gambrinus, Hyundai, Puma, Pepsi a CEFC. Třetí úrovní partnerství je pozice Premium partnera. V současné době je na této pozici společnost Fortuna, Hörmann, Tipsport a Čeps, a.s.

Fotbalová reprezentace sehraje každoročně několik kvalifikačních a přátelských zápasů a proto je ideálním reklamním artiklem. V rámci těchto zápasů se nabízí řada možností k prezentaci jednotlivých partnerů. Tuto prezentaci lze rozdělit do dvou skupin.

„Místní prezentace“ představuje uvádění log partnerů v rámci reklamních panelů kolem hrací plochy, výzdoby okolí stadionu, VIP prostor a tiskovin. Možné je i fyzické představení produktů v areálu stadionu. 

Skupina „TV prezentace“ nabízí uvádění log partnerů v rámci fotbalových znělek, sponzorských odkazů, loga v úvodních titulcích, log v grafických informacích, virtuální grafice, vklíčovaného loga a TV panelu. 

Kompletní prezentace je doplněna o stálé umístění log partnera na oficiální týmový autobus a doprovodné vozidlo. FAČR využívá loga partnerů na reklamní tabuli u vchodu do svého sídla, dopisním papíře, internetových stránkách atd.

Generální partner:
T-Mobile
Oficiální partneři:


hyundai_vertical.jpg
CEFC
pepsi-logo_horizont.jpg Puma logo.jpg
Premium partneři:
Hormann.jpg Fortuna.jpg
HET_nove logo CMYK.jpg
Mediální partneři:
dnes_mafra.jpg Ceska_televize.jpg
idnes_mafra.jpg Impuls.jpg

Oficiální dodavatelé:
G4S.jpg

Ospap


stones-logo-d14017625d2d4641b6b7b55504947cc7.jpg
Oficiální přepravce:

Fotbal Travel
Tourism partner:
CzechTourism RGB copy2.png