Zaměstnanci STES, a.s.

JménoPoziceE-mail
Ing. Martin MalíkGenerální ředitelmalik@stes.cz
Veronika ZemčíkováAsistentka generálního ředitelezemcikova@fotbal.cz
Ing. Libor KabelkaFinanční ředitelkabelka@fotbal.cz
Iveta Vondrová, DiS.Ředitelka oddělení reprezentacevondrova@stes.cz
Mgr. Václav KudrnaŘeditel oddělení FAČR Groupkudrna@stes.cz
Petr ŠedivýTiskový mluvčí reprezentacesedivy@fotbal.cz
Libor ZajíčekŘeditel obchodního oddělenízajicek@publicfootball.cz
Mag Philipp Scherf LL MOddělení mezinárodních vztahůscherf@stes.cz
Pavel MašekProjektový manažer reprezentacemasek@stes.cz
Mgr. Martin JerieProjektový manažer reprezentacejerie@stes.cz
Jan HavelkaProjektový manažer mládežnických reprezentacíhavelka@stes.cz
Mgr. Libor Zajíček ml.Projektový manažer reprezentace + neprofesionálního fotbalulibor.zajicek@publicfootball.cz
Nikol MüllerováTicketing manažermullerova@stes.cz
Mgr. Jakub ŠenkárčinProjektový manažer oddělení FAČR Groupsenkarcin@stes.cz
Mgr. Michaela KapcováProjektový manažer oddělení FAČR Groupkapcova@stes.cz
Ing. Tomáš VejrProjektový manažer oddělení FAČR Groupvejr@stes.cz
Radek SobotkaReferent oddělení FAČR Groupsobotka@stes.cz
Petra ŠvejdováÚčetní oddělenísvejdova@stes.cz
Martina DobešováFinanční oddělení, účetnídobesova@stes.cz
Mgr. Kristýna PaulyData Protection Leaderk.pauly@stes.cz