Fanoušci vykoupili vstupenky na Brazílii!

Fanoušci vykoupili vstupenky na Brazílii!

Očekávaný přípravný zápas české fotbalové reprezentace s Brazílií, který hostí 26. března Sinobo Stadium v Praze, byl dnes vyprodán během několika hodin. Internetový předprodej se tradičně uskutečnil na webu www.vstupenkyfotbal.cz se začátkem v 8:00, kolem 13:00 bylo vyprodáno. Fanoušci v krátké době vykoupili všechny dostupné vstupenky v hodnotě 990, 1990, 2490 a 3890 korun, které byly určeny pro veřejnost.

Celkem jich tak bylo k dispozici přes 10 tisíc, včetně 2200 vstupenek pro nově vznikající Fanklub české reprezentace a 1600 vstupenek určených pro zájezdy z různých míst České republiky pořádaných společností Czech Sport Travel, jejichž aktuální nabídka je ZDE.

„Jsem moc rád, že se nám podařilo dostát slibu, že se do rukou fanoušků dostane více než 50 procent kapacity stadionu a stejně tak jsem rád, když vidím, jak obrovský zájem o vstupenky byl. Zpětná vazba od fanoušků byla mimořádná, zápas s pětinásobnými mistry světa je historickou událostí pro celý český fotbal a naši fanoušci i v bleskovém předprodeji ukázali, jak se na něj těší,“ uvedl Martin Malík, předseda FAČR. „Jediné, co mě tak mrzí je fakt, že se utkání bude hrát na stadionu s poloviční kapacitou, než byl ten, na kterém jsme Brazílii přivítali před 63 lety naposledy na české půdě,“ dodal Malík.

Česká reprezentace se s Brazílií poměří po dlouhých 22 letech, naposledy se oba výběry utkaly v roce 1997 v rámci Konfederačního poháru FIFA v Rijádu, kde Češi podlehli 0:2. Přímo v Praze se Brazilci na konci března představí dokonce poprvé od roku 1956.

„Všichni jsme rádi, a i když jde o přípravný zápas tak očekáváme skvělou atmosféru. Je to věhlasný soupeř a vůbec se fanouškům nedivím, že se prali o lístky, aby brazilské fotbalisty mohli vidět na vlastní oči. Tenhle zápas je opravdu specifický jménem soupeře, pro nás pro všechny je to svátek a je skvělé, že i fanoušci jsou v očekávání a chtěli by vidět slavné jihoamerické hvězdy,“ řekl reprezentační kouč Jaroslav Šilhavý, jehož tým čtyři dny před duelem s Brazílií podstoupí další velkou výzvu při zahájení kvalifikace mistrovství Evropy proti Anglii na legendárním stadionu Wembley.

Pokud nebudou uhrazeny vstupenky při platbě fakturou nebo nedojde k vyprodání autobusových zájezdů, které také garantují vstupenku na utkání, vrátí se tyto vstupenky zpět do volného prodeje. Fotbalová asociace ČR bude o souvisejících krocích neprodleně informovat.