O pohár STES 2019

O pohár STES 2019

Ve středu 23. října se stal stadion Evžena Rošického v Praze na Strahově dějištěm třetího ročníku fotbalového turnaje O pohár STES. Ten je pořádaný pod záštitou předsedy FAČR Ing. Martina Malíka jako forma poděkování za spolupráci společnostem, které jsou partnery a dodavateli FAČR.

Turnaj se mezi zaměstnanci partnerských firem těší velké oblibě a každoročně zaznamenáváme přírůstek zapojených týmů. Konkurence letos byla skutečně velká. Nechyběl dvojnásobný vítěz klání T-Mobile, hráče dodaly i společnosti Fortuna, AGRS, VLM, Mattoni, Česká Televize, Fotbalservis, SportClient, MAFRA, TOP4Football a In Catering, který jako dodavatel České reprezentace zajišťoval občerstvení po celý soutěžní den.

Po tuhém, ale férovém boji nakonec nejlépe turnajem prošel opět tým T-Mobile, jež si připsal třetí vítězství v řadě po finálovém vítězství nad AGRS a zvedl nad hlavu pohár pro mistra turnaje. Stříbrné medaile si převzali hráči již zmíněného AGRS, pro něž to byla vcelku úspěšná premiéra. S bronzovými medailemi turnaj opouštěli hráči týmu Fotbalservis.

Již nyní se těšíme na další ročník tohoto turnaje a rádi vás přivítáme ještě ve větším počtu.

Video z turnaje můžete zhlédnout zde.