Předprodej vstupenek na poslední zápasy reprezentace v roce 2021

Předprodej vstupenek na poslední zápasy reprezentace v roce 2021

Předprodej vstupenek na poslední zápasy české fotbalové reprezentace v tomto úspěšném roce začal pro členy Fanklubu v úterý 26. října, pro širokou veřejnost začal v sobotu 30. října. 

Národní tým v rámci listopadového srazu nastoupí v přípravě proti Kuvajtu (11. listopadu v Olomouci) a v kvalifikaci proti Estonsku (16. listopadu v Praze).

Předprodej probíhá na internetových stránkách www.vstupenkyfotbal.cz a lístky na obě utkání jsou k dostání ve třech cenových kategoriích.

Na přípravný zápas proti Kuvajtu na Andrově stadionu v Olomouci (11. listopadu od 18:30) vstupenky stojí 290, 450 a 590 korun, na kvalifikační duel proti Estonsku v Generali Česká pojišťovna aréně v Praze (16. listopadu od 20:45) pak 320, 490 a 690 korun.

Fanoušci si musí podle aktuálních vládních nařízení při nákupu vybrat, jakým potvrzením o bezinfekčnosti se při vstupu na stadion prokáží, a to jedním z těchto způsobů (toto prokazování se netýká dětí do dvanácti let věku):

PCR test maximálně 72 hodin starý / antigenní test maximálně 24 hodin starý
certifikát o dokončeném očkování
potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 (maximálně 180 dnů)

Vozíčkáři mohou na obě utkání objednávat lístky na e-mailu vstupenky@fotbal.cz. Vstupenky stojí 100 korun a v ceně je zahrnutý i doprovod.

Zápas proti Kuvajtu, se kterým má česká nebo československá reprezentace bilanci jedné výhry a jedné remízy, bude přípravou na závěr kvalifikace o postup na mistrovství světa 2022. Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého bojují o druhé místo ve skupině, a tím i o šanci na nasazení v březnové baráži.