Prodej vstupenek na Wales otevřen pro všechny

Prodej vstupenek na Wales otevřen pro všechny

Předprodej vstupenek na říjnové utkání kvalifikace MS proti Walesu odstartoval ve čtvrtek 23. září pro členy Fanklubu. Od pondělí 27. září je prodej otevřen pro všechny fanoušky.

Zápas proti Walesu bude v pátek 8. října od 20:45 hostit Sinobo Stadium v Praze (domácí stadion Slavie). Ve hře bude druhé místo v kvalifikační skupině, které zaručuje účast v březnové baráži o postup na mistrovství světa 2022. Česko hrálo na světovém šampionátu naposledy v roce 2006.

Internetový předprodej probíhá na webu www.vstupenkyfotbal.cz a lístky jsou k dostání ve třech kategoriích za 390, 590 a 790 korun.

Vozíčkáři mohou objednávat lístky na e-mailu vstupenky@fotbal.cz.

„Fotbal se snad pomalu vrací do normálu. Třeba i tím, že se na stadion vrátili fanoušci. Byl bych moc rád, kdyby nás v Edenu podpořilo proti Walesu co nejvíc diváků. I pro ně platí, že vrátit se k fotbalu má smysl. Za reprezentaci můžu slíbit, že uděláme všechno pro to, aby si fanoušci zápas užili a společně jsme strávili parádní fotbalový večer,“ uvedl reprezentační trenér Jaroslav Šilhavý.

Fanoušci si musí při nákupu vybrat, jakým potvrzením o bezinfekčnosti se při vstupu na stadion prokáží, a to jedním z těchto způsobů (toto prokazování se netýká dětí do šesti let věku):

PCR test maximálně sedm dnů starý / antigenní test maximálně 72 hodin starý
certifikát o dokončeném očkování / potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 (max. 180 dnů)

Fotbalová asociace České republiky připravuje bohatý doprovodný program. Kdo si koupí vstupenku, může vyhrát jednu z patnácti podepsaných Panini EURO 2020 maxi stickers. Čas před zápasem si budou moci fanoušci užít ve fanzóně, kde bude probíhat například autogramiáda současných a bývalých reprezentantů. A po utkání se kdokoliv bude moci zúčastnit charitativní dražby hraných a podepsaných dresů, jejíž výtěžek pomůže Nadačnímu fondu Kapka naděje.