Startuje prodej vstupenek na Brazílii!

Startuje prodej vstupenek na Brazílii!

Čeští fotbaloví fanoušci mohou od pondělí 25. února nakupovat vstupenky na tolik očekávaný přátelský zápas s Brazílií, předprodej startuje na webu www.vstupenkyfotbal.cz přesně v 8:00 hodin. K dispozici jsou vstupenky v cenových kategoriích 990, 1990, 2490 a také ty prémiové v hodnotě 3890 korun českých, jejíž součástí jsou dárky od partnerů české reprezentace.

 

Jeden zájemce si může zakoupit maximálně šest vstupenek. Mezi širokou veřejnost se dostane celkem více než deset tisíc lístků, z nichž je například 2200 kusů vstupenek alokováno pro nově vznikající Fanklub české fotbalové reprezentace, jehož konkrétní aktivity směrem k březnovému reprezentačnímu srazu budou představeny novinářům v pondělí 4. března.

„Jsme rádi, že jsme dostáli svému původnímu slibu a více než padesát procent vstupenek z celkové kapacity stadionu se reálně dostane do rukou široké veřejnosti. Výrazně jsme v tomto směru ponížili protokol asociace, čímž se větší počet vstupenek mohl uvolnit právě pro fanoušky z celé republiky, které na stadion chceme přilákat,“ uvedl Martin Malík, předseda Fotbalové asociace České republiky.

Součástí celkového počtu lístků pro veřejnost je také 1600 vstupenek, které jsou součástí nabízených zájezdů z různých míst České republiky pořádaných agenturou Czech Sport Travel. Nabídku zájezdů na celkem dvanácti trasách najdete ZDE.

„Zbytek vstupenek jde kromě protokolární skupiny FAČR především partnerům, kteří na ně mají právo na základě aktuálně platných smluvních vztahů. Další vstupenky připadnou brazilské straně a pak také Slavii jako nájemci stadionu, na kterém se utkání hraje,“ vysvětlil Malík s tím, že celková kapacita Sinobo Stadium v pražských Vršovicích, který utkání hostí, je 19.370 míst.

Českou reprezentaci čeká mimořádný měsíc březen se dvěma fantastickými zápasy. Tým kouče Jaroslava Šilhavého nejprve v pátek 22. března vstoupí do kvalifikace mistrovství Evropy v londýnském Wembley a o čtyři dny později přivítá v Praze v přípravném utkání Brazílii, nejúspěšnější tým historie mistrovství světa.

„Velmi dobře vnímám, jaký mají fanoušci o oba zápasy zájem, pro nás to znamená velkou motivaci uspět. Nepochybuju, že vstupenky na Brazílii budou rychle vyprodané a my budeme mít fantastickou podporu. Zápas s Brazílií znamená i pro náš tým jedinečný svátek, v němž se na domácí půdě chceme také patřičně prezentovat a potěšit také naše fandy,“ přál si kouč Jaroslav Šilhavý.

!SPECIÁLNÍ AKCE A PODĚKOVÁNÍ FANOUŠKŮM!

Jako poděkování za nákup vstupenky na utkání s Brazílií nabízíme fanouškům možnost uplatnit 20% slevu při objednání vstupenek na červnová kvalifikační utkání ME 2020 proti Bulharsku a Černé Hoře.

Slevu bude možné uplatnit v „nákupním košíku“ po vložení slevového kódu. Jako slevový kód použijete 11místné číslo vstupenky z utkání s Brazílií.

Pro nákup vstupenek na utkání s Bulharskem:

BU (Bulharsko) a zadání 11místného čísla vstupenky (Např. BU12345678900)

Pro nákup vstupenek na utkání s Černou Horou:

CH (Černá Hora) a zadání 11místného čísla vstupenky (Např. CH98765432100)

Vstupenku z utkání s Brazílií se tedy pečlivě uschovejte, nelze tisknout duplikát a nárokovat si slevu opakovaně. Jeden kód bude možné uplatnit na obě vybraná utkání, avšak u každého utkání pouze jednou. Slevy se nesčítají.

VIP vstupenky jsou v kategoriích VIP Gold, Legenda i Internacionál již vyprodány, nabízejí se ještě v sektoru 226 vstupenky VIP Bronz v hodnotě 4900,-Kč. Objednávat je lze prostřednictvím emailu vstupenky@fotbal.cz.

!KOLEKTIVNÍ FANOUŠKOVSKÝ ZÁŽITEK - PŘIJEĎTE PODPOŘIT ČESKÉ HRÁČE PROTI BRAZÍLII!